Vaude Odyssee L 2P 2 Kişilik 3 Mevsim Çadır 11487

8.030,25 TL

Satıcı: kilitpazar

4021574168329

Kategoriler: , , , ,  Tahmini Kargoya Teslim: 22 Ağustos 2022

Vaude Odyssee L 2P 2 Kişilik 3 Mevsim Çadır 11487

Renk: Green

Kişi Sayısı: 2

Açık Hali: 225 x 130 x 115 cm

Paketli Hali: 55 x 25 cm

Ağırlık: 2500 gram

Kapı Sayısı: 2

Pol materyal: Al 7001 T6  9,0mm / İç Tente: 100% Polyester 30D 285T Ripstop nylon / Dış Tente: 100% Polyamide  40D 240T Ripstop kumaş 

Pencere: 2

Mevsim: 3 mevsim

Vaude markasının extrem koşullar için dizayn edilmiş tek kurulumlu her türlü zorlu koşulda kullanabileceğiniz bir çadırdır.
3 adet Al 7001 T6  9,0mm alüminyum çubuk ve kubbe tasarım ile  çadıra çok iyi rüzgar ve kar yükü dayanımı sağlar.
Geniş iç yapısı sayesinde 2 kişi rahat bir şekilde kullanabilir .
İç tente dış tente içine elastik bantlar ve tokalarla sabitlenmiştir.Bu sayede çadırı tek kurulumlu olarak kullanabilirsiniz. 
Geniş iç hacim ve 2 adet giriş ve bagaj sayesinde uzun kış faaliyetlerinde kullanabilirsiniz.
3000  mm. su geçirmezliğe sahip  
100% Polyamide  40D 240T Ripstop kumaş kaplı dış tente ve 10,000 mm. 
100% Polyamide; 40D 240T Ripstopsu geçirmezliğe sahip taban su geçirmezlik özelliğine sahiptir.  
İç Tente: 100% Polyester 30D 285T Ripstop nylon malzemeden imal edilmiş tente yırtılmalara karşı dayanıklıdır.
Yüksek nefes alabilirliğe sahip iç tente ve iç tentenin tavan kısmında kullanılan file bölümler çadır içindeki hava sirkülasyonunu destekler ve çadır içinde nem birikmesini önler.
Tente ve tabandaki dikişler su geçirmezlik bantlarla bantlanmıştır..

Çadırın üst kısmında 2 adet havalandırma penceresi vardır. Bu pencereler sayesinde istenildiğinde kapatılabilen fırtınaya dayanıklı havalandırma sayesinde içerideki hava sirkülasyonunu ayarlayabilir ve içeride nem oluşmasını engelleyebilirsiniz

Fırtınaya dayanıklı gergi ipleri ile çadırın rüzgar dayanımı artar.
Su geçirmez, kaynak bantlı fermuar.
1974 yılında Almanya’da bir aile şirketi olarak kurulan Vaude, 40 yılı aşkın bir süredir doğa sporları severlere en çevreci ürünleri sunmaya devam ediyor. Çevre dostu ve sürdürülebilir bir anlayışıyla tasarım ve üretim yapan firma, şu an Dünya Sağlık Örgütü (WWF) ve Bluesign® ile yapmış olduğu ortak çalışmalar sayesinde Avrupa’nın en çevreci outdoor markası olmuştur.
Green Shape
Vaude, çevre dostu ve ekolojik tüm ürünlerini Green Shape ismi altında toplamaktadır. Green Shape logolu ürünlerin üretimi sırasında en az %90 oranında ekolojik ve çevre dostu hammadde kullanılmıştır.
Fairwear Foundation
Dünya tekstil üretiminin büyük çoğunluğunun gerçekleştiği Çin, Vietnam, Hindistan ve Bangladeş gibi ülkelerde tekvaudestil işçilerinin yaşama ve çalışma koşullarını düzeltmek için faaliyet gösteren bağımsız bir kurumdur. Bu kurumun çalışmaları sayesinde, işçi haklarına aykırı şekilde işçi çalıştıran fabrikalar denetim altında tutularak çalışanlara daha ınsancıl ve adil bir yaşam hakkı sağlanmaktadır. Vaude, üretim yaptırdığı tüm atölye ve fabrikalar Fairwear Foundation tarafından bağımsız olarak denetlenmektedir.
Bu etiket, bu ürünün PVC (polivinil klorür) içermediğini gösterir. PVC içerdiği zararlı kimyasal (fitalat) nedeniyle sağlık için oldukça zararlıdır. Bu sebeple Vaude, bu üründe PVC yerine zararlı kimyasal içermeyen PU (poliüretan) kullanmaktadır.
4-way zip
Çift taraflı iki yöne de açılabilen fermuar.

Ek bilgi

Marka

Vaude

Renk

Turuncu

Reviews

Bu ürün için henüz bir değerlendirme yapılmadı.