Thermos JNL-350 Ultralight 0,35L

436,50 TL

Satıcı: kilitpazar

İade Garantisi: 14 Gün

Kategori:

 

Thermos JNL-350 Ultralight 0,35L

Sıcak: 8 Saat

Soğuk: 24 Saat

Boyut: (G x D x Y) 6,5 X 7,5 X 17 cm

Çap: 4 cm

Ağırlık: 170 gram

Kapasite: 350 ml / 0,35 Litre

Materyal: Paslanmaz Çelik

Geleneksel Thermos dayanıklılığı, Thermos® çift duvarlı vakum yalıtım teknolojisi ve ultra hafif tasarım ile içecekleriniz gün boyunca her yerde yanınızda…
Thermos markasının asırlık teknolojisi, çift duvarlı vakum yalıtımı sayesinde içeceğinizin sıcaklığını 8 saat soğukluğunu 24 saat korumaktadır.
Dayanıklı paslanmaz çelik yapısı ısıyı dışarıya vermeden çantanızda taşımanızı sağlar. İstediğiniz yerde kolayca içebilirsiniz.
Ergonomik yapısı ve küçük boyutu sayesinde yer kaplamadan çantanızda ya da ofis masanızda yer işgal etmeden kullanabilirsiniz.
170 gram ağırlığı sayesinde en küçük çantalarda bile kendine yer bulur.
One Push Open
Kolay açılır kapak sayesinde tek hareketle sporunuzu yaparken ya da trekking esnasında durmaya gerek kalmadan içeceklerinizi rahatça içebilirsiniz.
Emniyet tokası
Günlük hayatın temposunda veya yoğun spor esnasında yaşanabilecek sarsıntılarda termosunuzun açılmasını ya da sızdırmayı engeller.
Sağlıklı ve Hijyenik Ağızlık
Kolay çıkarılabilir ve temizlenebilir ağızlık, içerken metal şişeye doğrudan dokunmaktan kaçınacak şekilde tasarlanmıştır. Kolay sökülüp takılması sayesinde istediğiniz zaman temizleyebilirsiniz.

</div

Ek bilgi

Marka

Thermos

Reviews

Bu ürün için henüz bir değerlendirme yapılmadı.


Notice: Undefined variable: post_id in /var/www/vhosts/kilitpazar.com/httpdocs/wp-content/plugins/reviewx-pro/public/partials/single-review/review-form-one.php on line 116

Yalnızca bu ürünü satın alan ve oturum açmış müşteriler değerlendirmede bulunabilir.

Ana Menu