HP P2V86A Kromatik Gri Mürekkep Kartuş 300-ml, 747

2.439,53 TL

Satıcı: kilitpazar

191628213610

Kategoriler: , ,  
Tahmini Kargoya Teslim: 3 Ekim 2022

Üreticiden:

HP 747 300 ml Gri DesignJet Mürekkep Kartuşu. Renkli mürekkep türü: Pigment bazlı mürekkep, Renkli mürekkep hacmi: 300 ml, Paket başına miktar: 1 adet

  • RGB ve kromatik renkler içeren Orijinal HP Vivid Fotoğraf Mürekkepleriyle muhteşem fotoğraflardan yüksek çözünürlüklü baskılara yüksek kaliteli sonuçlar sunun. HP Parlaklık Artırıcı ile üst düzey homojen parlaklık elde edin. Baskılar karanlık ortamda saklandığında 200 yıldan uzun süre dayanır.
  • Orijinal HP Vivid Fotoğraf Mürekkepleri, güvenilirliği koruyacak ve HP baskı kafalarının uzun ömürlü olmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve her baskıda tutarlı, optimum sonuçlar elde etmenizi sağlar.
  • Daha az mürekkeple daha yüksek kalite elde ederek baskı maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Orijinal HP Vivid Fotoğraf Mürekkepleri, HP baskı kafalarının uzun ömürlü olmasını sağlamak ve HP garanti korumasından eksiksiz şekilde yararlanmanızı sağlayarak HP yazıcı yatırımınızı korumak için tasarlanmıştır.
  • Suya ve solmaya dayanıklı, yüksek kaliteli teknik ve grafik uygulama baskıları alan baskı hizmeti sağlayıcıları, CBS harita tasarımcıları/kullanıcıları ve perakendeciler için idealdir.
  • Kutunun içeriği: Mürekkep kartuşu

Ek bilgi

Marka

HP

Sarf Malzeme Rengi

Gri

Garanti Süresi

24 Ay

Reviews

Bu ürün için henüz bir değerlendirme yapılmadı.

Yalnızca bu ürünü satın alan ve oturum açmış müşteriler değerlendirmede bulunabilir.