HP P2V63A 130 ml Magenta Mürekkep Kartuş, 730

2.325,48 TL

Satıcı: kilitpazar

190781726944

Kategoriler: , ,  
Tahmini Kargoya Teslim: 3 Ekim 2022

Üreticiden:

HP 730 130 ml Macenta DesignJet Mürekkep Kartuşu. Mürekkep kartuş tipi: Standart Verimlilik, Renkli mürekkep türü: Boya bazlı mürekkep, Renkli mürekkep hacmi: 130 ml, Paket başına miktar: 1 adet

  • Bond kağıtlar üzerinde parlak renkler ve koyu resim kalitesi sunan HP Parlak Ofis Mürekkepler teknik belge baskıları için idealdir. Karanlık şartlarda saklandığında 100 yıldan uzun baskı kalıcılığı elde edin.
  • Orijinal HP Parlak Ofis Mürekkepleri kullanarak kesintisiz çalışın. Her baskıda en iyi sonuçları sunacak şekilde tasarlanan özel HP mürekkeplerle tutarlı sonuçlar elde edebilirsiniz. Dahası, HP mürekkepler, HP baskı kafalarının ömrünü maksimize etmek üzere formüle edilmiştir.
  • Eksiksiz HP yazıcı garanti koruması için Orijinal HP Parlak Ofis Mürekkepleri kullanın. Uygun maliyetli, yüksek kapasiteli HP mürekkep kartuşlarıyla para tasarrufu yapın. Hızlı kuruyan baskılarla zaman kazanın. Orijinal HP mürekkepler, baskı kafası ömrünün maksimize edilmesini ve sahip olma maliyetinin azaltılmasını sağlar.
  • Düz kağıtların yanı sıra CAD ve GIS uygulaması kullanıcılarının sık kullandığı baskı malzemeleri üzerinde GIS haritaların ve teknik belgelerin keskin çizgiler ve parlak renklere sahip bir şekilde yeniden üretilmesi için idealdir.
  • Kutunun içeriği: Mürekkep kartuşu

Ek bilgi

Marka

HP

Sarf Malzeme Rengi

Magenta

Garanti Süresi

24 Ay

Reviews

Bu ürün için henüz bir değerlendirme yapılmadı.

Yalnızca bu ürünü satın alan ve oturum açmış müşteriler değerlendirmede bulunabilir.