HP B6Y34A Sarı Mürekkep Kartuş, 771C

18.876,54 TL

Satıcı: kilitpazar

887111301277

Kategoriler: , ,  
Tahmini Kargoya Teslim: 3 Ekim 2022

Üreticiden:

HP 771C 3’lü Paket 775 ml Sarı DesignJet Mürekkep Kartuşları. Renkli mürekkep türü: Pigment bazlı mürekkep, Tedarik türü: Çoklu paket, Renkli mürekkep hacmi: 775 ml, Paket başına miktar: 3 adet

  • Çizimlerden fotoğraf kalitesinde satış noktası sunumlarına kadar pek çok değişik uygulamayı yazdırabilirsiniz. İç mekanda, vitrinde ve doğrudan güneş ışığından uzakta olağanüstü yazdırma kalıcılığıyla uzun süre dayanan baskılar üretin.
  • HP Vivid Photo Mürekkepleri ile yazdırma işlerinizi sorunsuz gerçekleştirin. Yerleşik akıllı teknoloji, kaliteyi ve güvenilirliği en üst düzeye taşır ve yüksek verimlilik sağlar.
  • 775 ml mürekkep kartuşu 3’lü paketle yüksek üretkenliği koruyun ve daha fazla tasarruf edin. Kullanışlı 3’lü paket, ayrı kartuş satın almaya kıyasla daha ekonomiktir ve zamandan da kazandırabilir.
  • Posterlerden seçkin fotoğraflara, haritalardan güzel sanatlar yapıtlarına ve satış noktası sunumları ve arkadan aydınlatmalı işaretler dahil diğer iç mekan uygulamalarına kadar çok geniş bir çıktı yelpazesi için idealdir.
  • Kutunun içeriği: 3 mürekkep kartuşu

Ek bilgi

Marka

HP

Sarf Malzeme Rengi

Sarı

Garanti Süresi

24 Ay

Reviews

Bu ürün için henüz bir değerlendirme yapılmadı.

Yalnızca bu ürünü satın alan ve oturum açmış müşteriler değerlendirmede bulunabilir.