Kilitpazar Kimdir ?

Türkiye'de küçük ve orta büyükteki işletmeler arasındaki ticarete ev sahipliği yapmak ve alışverişte rahatlığı sağlamak hedefleriyle yola çıkan Kilitpazar'ın ilk tohumlarını başkentimiz Ankara'da attık.

Müşteri deneyimi ve fırsat eşitliğine dayalı alışverişi temele alan misyonumuz doğrultusunda, çağımızın imkan ve olanakları çerçevesinde çalışmalarımızı durmaksızın sürdürüyoruz. Bu doğrultuda; yenilikçi bakış açısına önem veriyor, teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve inovasyon uygulamalarına katkıda bulunuyoruz.

Kilitpazar olarak ülkemizde yeni istihdam alanları oluşturmak için platformumuzu her geçen gün daha da geliştiriyoruz. Tüm işletmelerimizi tek çatı altında birleştiriyor; internet ortamında yeni beceriler kazanması, güvenilir ve kolay alışverişte bulunarak işlerini büyütmesi ve fikirlerini gerçekleştirmesi için imkanlar tanıyoruz.

Türkiye’nin kalbinde yeşerttiğimiz ve Türkiye’nin Kilitpazar’ı olma vizyonuyla çıktığımız bu yolda bizlerden desteğini esirgemeyen tüm işletmelerimizi saygıyla selamlıyoruz.

Basında Kilitpazar ​

100+

Ürün

100+∞

Memnuniyet

100+

İşletme

Ana Menu