Go Travel RFID Korumalı Organizer 674

584,75 TL

Satıcı: kilitpazar

5016326006744

Kategoriler: , , ,  Tahmini Kargoya Teslim: 22 Ağustos 2022

Go Travel RFID Korumalı Organizer 674

İyi organize gezgin biri için için kitin önemli bir parçası, bu seyahat belgesi sahibinin RFID koruma ile ekstra güvenlik sunuyor.  Pasaport ve kredi kartları için tasarlanmış akıllı bölmelerde RFID çiplerinin yasadışı taranmalarını engellemek için tasarlanan bu organizer ürünü çok hassas kişisel verilerin çalınmasını durdurur. 18 adet iyi organize edilmiş bölmeleri pasaport, kredi kartları, seyahat belgeleri ve bilet gibi evraklar için yeterli depolama alanı sunar.
RFID korumalı seyahat organizatörü
Seyahatleriniz sırasında para, pasaport, bilet ve kredi kartı gibi tüm önemli eşyalarınızı bir arada güvenle taşıyabileceğiniz seyahat cüzdanı.
Gelişen teknolojik koşullar uzaktan veri alınmasına da fırsat vermektedir bu koşullarda kredi kartınızı kumanın en pratik yolu RFID koruma sisyemidir.
Kimlik hırsızlığı ve dijital suçlara karşı korur
10 adet kredi kartı bölmesi içerir.
Malzeme: Polyester
Ek bilgi: RFID Radyo Frekansı Tanımlama anlamına gelir.? Kişisel ve bankacılık bilgisi pasaport ve kredi kartları RFID çipleri depolanır. Suçlular çip verilerine uzaktan ulaşabilir bu bilgileri koruma altına alarak uzak bir mesafeden bu oluşabilecek veri hırsızlığını önler.. 
Ürün Ağırlığı (g): 217
Ürün Ölçüsü (mm): 280 x Y 260 x D 12 W
Ürün Ölçüsü Kapalı (mm): G 135 x Y 265 x D 22

Go Travel Hakkında,
1978 yılında kurulan Go Travel, seyahat aksesuarı alanında dünyanın en geniş ürün gamına sahip markasıdır. Otuz yılı aşkın süredir pazara yenilikçi ve yaratıcı ürünler sunmayı hedeflemiştir. 
İngiltere çapındaki 18.000’i aşkın noktada ve dünyanın 70’ten fazla ülkesinde seyahat aksuarı arayanların bir numaralı tercihi olmaya devam etmektedir.

Ek bilgi

Marka

Go Travel

Reviews

Bu ürün için henüz bir değerlendirme yapılmadı.

Ana Menu