Dünya Siyasetinde Asya-Pasifik 4

153,79 TL

Satıcı: kilitpazar

9786254172496

İade Garantisi: 14 Gün

Kategoriler: , , ,  Tahmini Kargoya Teslim: 7 Aralık 2022
  • Yazar: Kolektif
  • Sayfa Sayısı: 786
  • Yayınevi: Nobel Akademik Yayıncılık
  • Basım Tarihi: Kasım, 2021
  • Baskı: 1. Baskı
  • Ölçüler: 16×23,5
  • Barkod: 9786254172496

Dünya Siyasetinde Asya-Pasifik 4 – Ahmed Çağrı İnan, Ahmet Gülseçgin, Aliye Nur Keleşoğlu, Aybars Karcı, Beyza Kafa, Burcu Ermeydan, Büşra Toprak, Cemre Pekcan, Çağla Vural, Erdal Ayık, Ferhat Durmaz, Hadza Min Fadhli Robby, Hatice Çelik, Hatice Nursena Yücel, Hayati Ünlü, Helin Sarı Ertem, İsmail Ermağan, Mehmet Özay, Mehmet Zanbak, Meryem Özgür, Metin Zengin, Meysune Yaşar, Murat Yaş, Mustafa Onur Yalçın, Özlem Zerrin Keyvan, Selin Özdemir, Sezai Özçelik, Süleyman Temiz, Tayfun Akgün, Tufan Kutay Boran, Yahya Alameşe, Yunus Emre Armağan, Zülal Zengin

NEDEN DÜNYA SİYASETİNDE ASYA PASİFİK 4 ?
2019 yılında Türkiye, “Yeniden Asya” dedi; işte bu eser bu hedefte akademik olarak atılmış bir adımdır. Türkiye’den Doğu’ya açılan bu akademik gemiyi bölgeye ulaştıran yani bu kitabın ortaya çıkmasını sağlayan kıymetli yazarlara teşekkür etmek isteriz. Onlar biliyorlar ki birileri onları takip edecek, yeni çalışmalar ortaya konacak, ülke literatürü ve en nihayetinde ülkenin kendisi gelişecek. Kitabın hedef kitlesi; Asya – Pasifik ile ilgilenen lisans ve yüksek lisans öğrencileri, iş insanları, STK üyeleri, gazeteciler, siyasiler ve danışmanlarıdır.
Dünyaya bakalım, çünkü dünyaya bakmak, aslında kendi iç organlarımızın röntgenini çekmektir, nefes almaktır, gelişmektir.

Ek bilgi

Yazar

Kolektif

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Değerlendirme

Henüz yorum yapılmamış.

Ana Menu